O Nas

Serwis e-lipinki.pl to lokalny serwis informacyjny dedykowany mieszkańcom wsi Lipinki oraz okolic. Naszą misją jest dostarczanie aktualnych i rzetelnych informacji z naszego regionu.

Nasza redakcja składa się z doświadczonych i profesjonalnych dziennikarzy, którzy dbają o to, aby wszystkie treści prezentowane na naszym serwisie były niezależne i wiarygodne. Stawiamy na jakość i rzetelność naszych tekstów, aby nasi czytelnicy mogli być pewni, że dostają najświeższe i najbardziej prawdziwe informacje.

Na naszej stronie znajdziecie wiele różnych kategorii. Oferujemy lokalne wiadomości z życia wsi Lipinki i okolic, informacje policyjne, bazę lokalnych firm, drobne ogłoszenia oraz ogłoszenia o pracę. Dla zainteresowanych mamy również informacje na temat pogody, stanu jakości powietrza czy nekrologi. Dodatkowo, zapewniamy dostęp do kamer monitorujących naszą okolicę oraz forum mieszkańców, gdzie można dzielić się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami.

Zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją. Jeśli masz jakieś pytania, sugestie lub informacje, którymi chciałbyś podzielić się z nami, prosimy o kontakt. Poniżej znajdują się dane i sposób kontaktu z naszą redakcją. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Redakcja e-lipinki.pl

38-305 Lipinki

Wydawca serwisu e-lipinki.pl