Jakość Powietrza Lipinki

Tutaj znajdziesz informacje o jakości powietrza w czasie rzeczywistym w Lipinkach. Nasz raport prezentuje obecne wartości stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2. Oferujemy również prognozy zanieczyszczenia dla Lipinek oraz dane historyczne. Dzięki aktualizacji raportu na żywo, możesz śledzić bieżący stan powietrza i dbać o swoje zdrowie.

Zapoznaj się z interaktywnym raportem poniżej i dowiedz się więcej o jakości powietrza w Lipinkach. Dajemy Ci możliwość lepszego zrozumienia problemu i podjęcia odpowiednich działań.


Stan Jakości Powietrza w Lipinkach dzisiaj

Stan powietrza w Lipinkach oceniany jest dzisiaj jako dobry, na podstawie danych ze stacji pomiarowych. Niski poziom tlenku węgla i dwutlenku siarki wskazuje na to, że mieszkańcy nie muszą obawiać się o negatywny wpływ zanieczyszczeń na ich zdrowie.

Smog Lipinki (18.05.2024) - zalecenia

Skorzystaj z niskiego poziomu zanieczyszczenia w Lipinkach. Dzisiejszy dzień jest doskonały na długie spacery lub piknik z rodziną i przyjaciółmi. Zapomnij o masce, oddychaj pełną piersią. To idealny moment, by naładować się pozytywną energią.